Wojskowa dieta twierdzi, że to może pomóc stracić 10 funtów w ciągu 3 dni

Wojskowa dieta twierdzi, że to może pomóc stracić 10 funtów w ciągu 3 dniLudzie w armii znane tym, że są w dość dobrej formie. W ten sposób, dieta, nazwany na ich cześć, prawdopodobnie pomoże ci wyglądać całkiem nieźle, prawda?

Cóż, być może! Ale ta dieta, o której być może słyszeliście w mediach społecznościowych, nie ma nic wspólnego z siłami zbrojnymi. To jest po prostu bardzo ścisły plan zasilania, który powinien pomóc ci szybko schudnąć. Oto, co musisz wiedzieć, zanim spróbować.

Co to jest wojskowa dieta?

W zasadzie, to bardzo niskokaloryczne posiłki, który twierdzi, że treloi.eu pomoże ci stracić 10 funtów w ciągu trzech dni. Nie ma modnych produktów lub suplementów. W rzeczywistości, menu wojskowej diety ma swego rodzaju niezwykły uczucie: to tylko małe porcje niskokaloryczne produkty, które twoja babcia może zjadła, kiedy chciała schudnąć. Pomyśl: grejpfrut, suchy tuńczyk na grzance, słone krakersy i jajka na twardo. Mniam?Co to jest wojskowa dieta?

Z jednej strony, witryny diety twierdzi, że on specjalnie zaprojektowany, aby pomóc ci szybko zrzucić funtach dla utraty wagi “sytuacje awaryjne”, na przykład “kiedy twój były przyjeżdża do miasta, i chcesz zmusić ich ślinotok.”(Um, gross. Ale jest też kilka wzmianek o powtórzeniu diety ponownie i ponownie, postępując zgodnie z jej w ciągu trzech dni, a następnie biorąc cztery dni.

O, i jeszcze jedno: pomimo małą ikonę armii dziewczyny w stylu retro w górnej części strony, dieta ta nie została stworzona przez kobiety w armii, i, wygląda na to, że nie zatwierdzony przez nich. W rzeczywistości, nie wiadomo, kto stworzył dietę w ogóle, tak jak nie ma eksperta lub autora, wymienionych na stronie about. Jest to główny czerwona flaga, ponieważ zakłada, że twórca diety nie ma przedstawiciela medycznego lub jadalnych tła.

Czy wojskowa dieta iskrzyć utratą masy ciała?

Tak…ale chyba nie jest tak, jak twierdzi. Wątpliwe jest, że można stracić 10 funtów tak szybko, i na pewno nie stracisz na wadze w dłuższej perspektywie.

Wojskowa dieta opisuje się jako forma przerywanego postu (IF), dieta, która ogranicza zasilanie małym oknem czasu każdego dnia. A jeśli, jak wykazano, aby pomóc w utracie wagi, nie ma nic o tym planie, że nadaje się. Wojskowy plan diety – to tylko menu na trzy posiłki. W nim nic nie mówi się o tym, kiedy należy jeść, lub jak długo trzeba iść między nimi.

On również ładuje tzw. сжигателями tłuszczu, takie jak grejpfrut, kawa i twaróg. I choć to prawda, że produkty te zawierają związki, które mogą dać metabolizm najmniejsze trąca, nie ma żadnych realnych dowodów na to, że ich spożywanie w rzeczywistości doprowadzi do wymierna strata, wyjaśnia zarejestrowany dietetyk Vanessa Риссетто. “W tej diecie nie ma nic, co mogłoby pomóc ci spalić tłuszcz bardziej efektywnie, niż zwykła dieta” – mówi.

W rzeczywistości, wojskowa dieta-to tylko forma umiarkowanego głodu, gdy ograniczysz się około 1000 kalorii dziennie. To znacznie mniej kalorii, niż potrzebuje średniej kobiecie, nawet schudnąć. Według danych Ministerstwa zdrowia i opieki społecznej USA, większość planów odchudzania codziennie zapewniają od 1200 do 1600 kalorii.

Nic dziwnego, że większość ludzi, którzy próbują wojskową dietę, w końcu zrzucają funtach. “To, że działa z tą dietą—i każdej innej diety jest ograniczenie kalorii, a nie konkretne produkty” – mówi Becky Керкенбуш, RD, dietetyk kliniczny w regionalnym centrum medycznym Watertown w Watertown w stanie Wisconsin. Jednak to nie oznacza, że wszelkie wyniki, które będą czerpać będą odporne. Gdy tracisz na wadze drastycznie ciąć kalorie, czy naprawdę właśnie traci wodę—nie gruba, mówi Rissetto. Bardzo kalorii ograniczenie zmusza organizm korzystać z glikogenu— zaopatrzone carbs twoje mięśnie i mózg polegają dalej paliw-jak energia. “Glikogenu zatrzymuje wodę, więc kiedy glikogen jest używany, wypuszcza wodę, dołączającego do niego. W rezultacie, w końcu schudnąć wody” – mówi Керкенбуш.

Podsumowanie: Nie próbuj wojskową dietyPodsumowanie: Nie próbuj wojskową diety

Podąża za nim przez trzy dni cię nie zabije. Ale każda dieta, która ma na celu pomóc ci stracić 10 funtów w ciągu długiego weekendu, nie do końca dobry pomysł. “Zdrowa utrata wagi wynosi od 1/2 do 2 funtów tygodniowo” – mówi Керкенбуш. “Jeśli stracisz więcej niż to, najprawdopodobniej, masa wody [zamiast tłuszczu], który wróci, kiedy człowiek powróci do swoich normalnych nawyków żywieniowych.”

Ponadto, ten rodzaj szybkiego rozwiązania nie uczy nic o tworzeniu zdrowych nawyków żywieniowych w dłuższej perspektywie. “Dobrze, że zmieściła się w ten strój i co potem? Możesz po prostu wrócić do tego, jak było, i nigdy nie прорываетесь i nie osiągnąć prawdziwy sukces w utracie wagi” – mówi Риссетто.

A jeśli zdecydujesz się zrobić to dłużej? Trzydniowy, czterodniowy cykl-to w zasadzie szybka forma diety jo-jo, który może mieć negatywny wpływ na twój metabolizm, nie mówiąc już o swoim ogólnym samopoczuciu. To może utrudniać odchudzanie i zapisać go w dłuższej perspektywie.