Tabletki Maxilong – dłuższy sex i większy sprzęt

Tabletki Maxilong – dłuższy sex i większy sprzętSeks nie zawsze musi być powolną, inspirowaną tantryzmem sesją, ale dwie minuty nie wystarczą dla większości kobiet, aby dostać się do dobrych rzeczy. Jak więc sprawić, by seks trwał dłużej?

Seks może zaoferować znacznie więcej niż tylko orgazm (nie dlatego, że orgazmy powinny być dyskontowane…): komunikowanie się z partnerem, poznawanie jego ciała, cieszenie się własnym ciałem. Po co się spieszyć? Zapytaliśmy ekspertów, jak sprawić, by seks trwał dłużej, gdy pragniesz więcej połączenia, więcej intymności i oczywiście więcej orgazmów.

1. Po pierwsze, nie rozpraszaj się zbytnio, ciągnąc całą noc.

„Kobiety muszą chcieć wielogodzinnego seksu” – mówi Logan Levkoff, specjalista od relacji i seksualności. To jest w porządku, jeśli tego chcesz, ale jeśli tego nie chcesz, to też jest w porządku, mówi. Osobiście za każdym razem, gdy widzę rom-com z klasycznym komentarzem postkoitalnym typu: „Wow, nie spałem zeszłej nocy”, moja pierwsza myśl brzmi: jak? Dlaczego? A co z otarciami? Aby seks trwał dłużej, nie trzeba go zamieniać w maraton. „To, czego ktoś chce—czy to krótsze, czy dłuższe—jest bardzo zindywidualizowane, a także bardzo kontekstowo oparte na relacjach i partnerstwie”-mówi Levkoff. Zanim przejdziesz do seksu, porozmawiaj o tym, co każda osoba chce z niego skorzystać—w tym o czasie trwania!- to pierwszy krok-mówi. Ponadto, gdy już uwolnisz presję, by zdobyć złoto na olimpiadach seksualnych w nocy, naturalnie może się to przeciągnąć-prawdopodobnie dlatego, że jesteś mniej zajęty punktowaniem i bardziej skupiasz się na czerpaniu przyjemności z doświadczenia.

2. Pamiętaj, że seks to nie tylko penetracja.

2. Pamiętaj, że seks to nie tylko penetracja.„Seks nie musi być po prostu czymś, co znajduje się w czyimś ciele przez pewien czas”-mówi Levkoff. Tłumaczenie: penetracja nie musi być ostatecznym celem. W rzeczywistości Jenny Skyler, seksuolog z Instytutu intymności w Boulder w Kolorado, nazywa kontakty seksualne sernikiem przyjemności, gdy jej pacjenci potrzebują pomocy w wymieszaniu rutyny. Może zaczniesz od kawałka skorupy krakersa Grahama, potem nadzienie serowe, trochę więcej krakersa Grahama, trochę kompotu z jagodami, znowu ser—wpadniesz na pomysł. (Zobacz także odcinek „przyjaciele” z macicą Phoebe.- Siedem, siedem, siedem! Innymi słowy, spróbuj seksownego menu.

3. Gra wstępna może być głównym wydarzeniem.

„Cykl reakcji seksualnych kobiet różni się od przeciętnego cyklu reakcji seksualnych mężczyzn tym, że ich wzorce podniecenia mają tendencję do wznoszenia się, opadania i wznoszenia się do punktu kulminacyjnego” – mówi Sari Cooper, certyfikowana terapeutka seksualna i założycielka i dyrektor Centrum miłości i seksu w Nowym Jorku. „Dwie kobiety mogą w pełni wykorzystać tę zaletę, bawiąc się poziomem pobudzenia partnera, stymulując ich bardziej erogenne strefy, które zwiększają i zwiększają podniecenie do 7 lub 8 (na 10), a następnie koncentrując się na stymulowaniu stref mniej erogennych, aby zmniejszyć podniecenie do 4 lub 5.- Pomyśl o tym preludium jako o czymś własnym, a nie tylko akcie wstępnym. Ten rodzaj gry jest bardziej realistyczny, aby przejść całą noc, mówi Cooper.

4. Wypróbuj nowe pozycje.

Jeśli i kiedy ostatecznie przejdziesz do penetracji, nie trzymaj się tylko jednej pozycji od początku do końca zbyt szybko. „Przełączanie pozycji i próbowanie różnych rodzajów stymulacji może zapewnić długotrwałe pobudzenie, ale może nie do orgazmu” – mówi Lawrence A. Levine, urolog i dyrektor medyczny Promescent, producenta miejscowego sprayu zatwierdzonego przez FDA, który pomaga mężczyznom utrzymać się dłużej. Jeśli zwykle potrzeba więcej czasu, aby osiągnąć orgazm niż partner męski, może to pomóc mu w pompowaniu przerw, podczas gdy ty ciesz się powolnym budowaniem.

I 5. Opóźnij Orgazm.

Kiedy partner płci męskiej czuje, że ma Wytrysk, on (lub ty) może chwycić jego pień tuż pod głową i delikatnie ściskać przez 5 do 10 sekund. Nacisk na cewkę moczową i zwężenie przepływu krwi pomogą stłumić jego orgazm. Taka taktyka jest powszechną praktyką obrzezania, gdy celem jest powstrzymanie orgazmu (dla mężczyzn lub kobiet) tuż przed kulminacją, poświęcenie chwili na uspokojenie się, a następnie rozpoczęcie od nowa, co ostatecznie doprowadzi do niesamowicie intensywnego orgazmu.

6. Bądź miły dla swojego ciała.

Sposób, w jaki traktujesz swoje ciało, może drastycznie wpłynąć na Twoją zdolność cieszenia się przyjemną długą sesją między prześcieradłami. Regularne ćwiczenia przyczyniają się do lepszego przepływu krwi (u kobiet i mężczyzn), mówi Levine. „Oboje poczujecie się zdrowsi, a otrzymasz bonus endorfin i wytrzymałości, aby wtopić się w waszą parę czas.”Rzucenie palenia i ograniczenie spożycia alkoholu może również pomóc w poprawie wytrzymałości-szczególnie dla mężczyzn. „Zdrowy układ naczyniowy jest niezbędny, jeśli mężczyzna chce mieć niezawodną i silną erekcję” – mówi Levine. – Palenie tylko spowalnia was oboje.- Jedna do dwóch szklanek jest dobra, ale pamiętaj: alkohol jest depresyjny; pij za dużo i może wpływać na apetyt seksualny.

7. Użyj prezerwatywy.

7. Użyj prezerwatywy.Prezerwatywy są nie tylko niezbędne w zapobieganiu chorobom przenoszonym drogą płciową, ale mogą również pomóc w dłuższym seksie. Dla większości facetów Prezerwatywa zmniejsza wrażliwość penisa—im grubsza Prezerwatywa, tym mniej będzie się czuła i tym dłużej będzie miała orgazm. Prezerwatywy są w różnych grubościach, od 0,05 milimetra do 1 milimetra. Jeśli szukasz grubej prezerwatywy, aby zmniejszyć uczucie, spróbuj Lifestyles Extra Strength. (Nigdy jednak nie podwajaj liczby prezerwatyw. To przepis na poślizg i pęknięcie prezerwatywy.)

8. Wzmocnić mięśnie dna miednicy.

Ćwiczenia Kegla-w zasadzie ściskanie mięśni dna miednicy, tak jakbyś przestał oddawać mocz w połowie strumienia-mogą pomóc wzmocnić twoje podniecenie. Im silniejsze mięśnie dna miednicy, tym silniejszy jest twój orgazm. Mężczyźni mogą tworzyć własną wersję Kegla. „Badania pokazują, że ćwiczenia Kegla mogą pomóc mężczyznom poprawić siłę erekcji i pomóc w przedwczesnym wytrysku” – mówi Levine.

I 9. Odpocznij.

Pamiętasz, jak Michael Scott zjadł całą miskę Fettuccine Alfredo, aby przygotować się do wyścigu? Nie rób tego. Rób jednak przerwy na wodę-lub przytulanie/Masaż/czat / prysznic podczas seksu. Intymność i zmysłowość oznaczają wiele różnych rzeczy dla różnych ludzi. „Może to są jawne akty seksualne, a może nie” – mówi Levkoff. Prysznic, na przykład, niekoniecznie oznacza, że seks się skończył-może być częścią trwającego doświadczenia seksualnego, pary przed orgazmem numer dwa.

10. Poświęć trochę czasu, aby naprawdę cieszyć się seksem.

Zdajemy sobie z tego sprawę: Joga o świcie, praca od 9 do 5, koktajle z przyjaciółmi i nadrobienie trzeciego sezonu opowieści o służącej – wszystko to w czasie, aby uzyskać pełny sen, wymaga energii i poświęcenia. Może możesz ołówek przez 10 minut na seks między koktajlami i Hulu, ale prawdopodobnie nie. Najważniejsze jest to, że jeśli chcesz, aby seks trwał dłużej, Znajdź dla niego czas. – Stwórz wystarczająco duże okno, aby się zrelaksować. Większość ludzi pozostawia zbyt mało czasu na pikantne spotkanie badawcze ” – mówi Cooper. Zaleca stymulowanie nowych miejsc na ciele partnera i eksperymentowanie z różnymi poziomami ciśnienia—oba wymagają czasu i intencji.