Snoreeze na chrapanie – spray, listki, plastry

Snoreeze na chrapanie – spray, listki, plastryJeśli naprawdę boisz się nosić tę opaskę na nos lub czapkę na noc, mogę mieć dla ciebie dobrą wiadomość. Twoje chrapanie można skontrastować z czymś tak prostym, jak smar.

Tak, to brzmiało jak świetny pomysł dla mnie, więc wypróbowałem spray do gardła chrapania. Nadal używam moich innych produktów przeciw chrapaniu, które działają dobrze, ale zawsze szukam nowego rozwiązania, które można zastąpić moimi zwykłymi produktami.

Bliższe spojrzenie na produkt

Twoje chrapanie jest wynikiem wydalania powietrza przez małe, ciasne szczeliny w gardle lub kanałach nosowych. Kiedy powietrze przechodzi przez te małe przestrzenie, powodują wibracje, które z kolei powodują chrapanie. Podczas przepływu powietrza części gardła wibrują, a te ruchy powodują dość silny hałas.

Może się to również zdarzyć, ponieważ twoje gardło napina się podczas snu (również tworząc mniejszą przestrzeń dla przepływu powietrza).

Nauka stojąca za sprayem na chrapanie polega na tym, że jeśli te wibrujące części są smarowane i mniej napięte, nie będą powodować chrapania. Pomyśl o chrapaniu metaforycznie, jak o smarowaniu skrzypiących części samochodu, chrapanie jako smar do gardła pomaga rozluźnić się i nasmarować gardło.

Jak Działa Chrapanie?

Jak Działa Chrapanie?Po pierwsze, chciałem wiedzieć, co sprawia, że ten płyn jest tak wspaniały. I byłem pod wrażeniem asortymentu naturalnych składników:

Oliwa z oliwek, która jest doskonałym smarem i jest przydatna do spożycia

Olej słonecznikowy
Olej migdałowy
Olej sezamowy
Woda oczyszczona
Lecytyna sojowa

Olejek miętowy, który trochę mnie zaniepokoił, ponieważ jestem jedną z niewielu osób, które nie lubią zapachu (znam też ludzi, którzy mają nietolerancję tego oleju)

Witamina E
Witamina B6

Pomimo miętowego posmaku, była to dobra mieszanka. Nie chciałem zatykać mojego ciała nienaturalnymi substancjami, na które najprawdopodobniej będę miał reakcje alergiczne. Ta kombinacja wydawała się wystarczająco bezpieczna, aby spróbować.

Fiolka nakłada tę kombinację smarów w postaci drobnej mgły na miękkie podniebienie i język gardła.

Uważa się, że naturalne składniki smarują i rozluźniają te części, więc podczas snu zmniejsza się wibracja.

Jak używać sprayu do gardła Snoreeze
Podczas stosowania jakiegokolwiek leku lub płynu aplikacja jest tak samo ważna jak sam produkt. Aby uzyskać jak najwięcej z Snoreeze, odkryłem, że wskazówki dotyczące marki muszą być spełnione przed ostatnią literą:

Zawsze potrząśnij butelką przed użyciem

Ramię butelki powinno być wydłużone pod kątem 90°

Ramię butelki powinno być wydłużone pod kątem 90°Skieruj go na tył gardła i nałóż trzy spraye, które wystarczą, aby nasmarować tkankę w gardle większości ludzi
Uwaga: bardzo ważne jest, aby nie jeść po zastosowaniu chrapania. Połknięcie i tarcie może złagodzić ekspozycję na płyn.

Czym Się Różni?

Do tej pory wypróbowałem sporo produktów i jestem świadomy środków na aerozol do nosa. Powiem, że wolę rozpylać coś w gardle, a nie w kanałach nosowych.

Odkryłem również, że aerozole do nosa często działają na stagnację lub chrapanie spowodowane przeziębieniem i alergiami, ale niekoniecznie powszechnym chrapaniem.

Na rynku dostępne są inne spraye do gardła, ale jest to pierwszy prawdziwie naturalny spray, z którym się zetknąłem, co skłoniło mnie do wypróbowania go.