Penisolution 8 cm? Poznaj opinie mężczyzn

Penisolution 8 cm? Poznaj opinie mężczyznNiedawne badanie przeprowadzone przez University of Kentucky wykazało, że 40% z 14 000 mężczyzn, którzy wzięli udział w badaniu, chciało mieć grubszego i dłuższego penisa. Jest to uniwersalna prawda, że ludzie we wszystkich regionach chcą być dobrze zaopatrzeni. Obsesja polega na tym, że wielu mężczyzn przechodzi operację powiększania penisa, znaną również jako styropian, próbując mieć dłuższy wąż.

Wszyscy faceci, którzy czytają ten artykuł, ufają nam, nie jest to jedyna opcja, istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz zwiększyć rozmiar penisa i osiągnąć pożądaną zmianę rozmiaru penisa, wszystko, co musisz zrobić, to przestrzegać pewnych zasad i być konsekwentnym z ćwiczeniami. W tym artykule omówimy następujące tematy.

Jak ważny jest rozmiar penisa?

Jak wszyscy mówią, rozmiar ma znaczenie do pewnego stopnia i budzi kontrowersje od niepamiętnych czasów, ponieważ mogą istnieć inne przyczyny, które wpływają na twoje życie seksualne. I są bardzo uleczalne, więc nie panikuj. Ale jeśli masz zamiar pójść na męskie wzmocnienie lub techniki powiększania penisa, ponieważ gdzieś kończy się niepowodzeniem w stosunku do współczynnika przyjemności, naturalne, a także inne środki, przychodzą na ratunek.

Czynniki poza rozmiarem mogą wpływać na twoje zdrowie seksualne:
* Warunki zdrowotne, takie jak cukrzyca (Czytaj więcej…), zaburzenia erekcji (więcej…)
* Stres, lęk i lęk napadowy (więcej…)
* Niektóre wrodzone zaburzenia seksualne – ale nie martw się; mają leki, takie jak implanty prącia, pigułki na powiększanie penisa itp.

Jaki jest średni rozmiar penisa?

Jaki jest średni rozmiar penisa?Średni zwiotczały, zwisający penis ma 9,16 cm długości, a średni wyprostowany penis ma 13,12 cm długości. Średni zwiotczały średni obwód wału wynosi od 8,55 do 10 cm, a dla wyprostowanego penisa wynosi 12,3 cm w środku wału i około 13,5 cm u podstawy.

Jeśli twoje pomiary są na równi z powyższymi wartościami, to nie musisz się martwić, a jeśli twoje pomiary nie pasują, to nie musisz się martwić, ponieważ istnieje tak wiele naturalnych metod, których możesz użyć, aby zwiększyć obwód i długość penisa.Jak zmierzyć obwód penisa?
Możesz zmierzyć obwód penisa, używając tylko trzech rzeczy:
Lina, znacznik i taśma pomiarowa.

Zabieg:
* Owiń nić wokół środka penisa, gdy nie ma erekcji.
* Zaznacz punkt, w którym spotykają się dwa końce nici.
* Zmierz ciąg za pomocą taśmy.
* To da ci obwód twojego wiotkiego penisa.

Jaki jest średni rozmiar penisa?W przypadku wyprostowanego penisa postępuj zgodnie z tą samą metodą, aby uzyskać wyprostowany obwód penisa.

Zawsze pamiętaj, aby zmierzyć wzdłuż środka wału, który jest najszerszym punktem penisa. Pomiary środkowego wału są powszechnie stosowane w badaniach pomiarowych.

Kolejną ważną rzeczą, o której należy pamiętać przy codziennych pomiarach, jest to, że mierząc obwód, musisz być całkowicie konsekwentny w swoich technikach.

Dlatego zawsze mierz w tym samym punkcie wzdłuż wału i zawsze na tym samym poziomie twardości.