Orgasm Control – naturalna kontrola wytrysku

Orgasm Control – naturalna kontrola wytryskuPrzyczyny przedwczesnego wytrysku mogą być bardzo różne-od chemicznych po psychologiczne i fizjologiczne. Uważa się, że taoistycy praktykują metodę naturalnego wytrysku od ponad tysiąca lat. Techniki taoistyczne mają tendencję do osiągania doskonałych rezultatów w wzmacnianiu ciała, jednocześnie ciesząc się szczęśliwszym i zdrowszym życiem seksualnym. Technika ta pomaga mężczyźnie opóźnić wytrysk w każdej dysfunkcji układu nerwowego, wzmocnić nerw przywspółczulny itp taoistyczna technika pomaga zmaksymalizować czas erekcji i kontrolować pragnienie wytrysku.

Krótki opis techniki:

Krótki opis techniki:Technika ta nazywa się techniką nr 70 i jest stosowana dla mężczyzn w wieku poniżej 45 lat. Typowe objawy obejmują przedwczesny wytrysk w ciągu mniej niż piętnastu minut. Możliwe przyczyny tego zaburzenia obejmują nadmierną wrażliwość, niepokój o wydajność, stres, lęk przed intymnością, nadmierną masturbację itp.

Jak działa taoistyczna technika naturalnego wytrysku?
Technika ta łączy w sobie oddychanie i medytacyjną energię ciała, aby zatrzymać przedwczesny wytrysk. Pomaga to wzmocnić nerw przywspółczulny, który z kolei utrzymuje zawór wytrysku zamknięty przez dłuższy czas. Pomaga to organizmowi utrzymać erekcję lepiej niż wcześniej. Aby zapewnić zdrową erekcję, seksualny nerw ruchowy musi prawidłowo funkcjonować, a hormon testosteronu musi nadal się palić. Każde odchylenie w którejkolwiek z tych dwóch funkcji może prowadzić do przedwczesnego wytrysku.Jaki jest oczekiwany wynik?
Taoistyczna technika naturalnego wytrysku zwiększa przepływ energii do penisa. Energia seksualna, która jest generowana, ponownie krąży w całym ciele-szczególnie wokół rdzenia kręgowego i mózgu. Centralny układ nerwowy wyrównuje się z nerwem przywspółczulnym, a imitacja napina zastawkę wytrysku.

Jak wykonać te kroki?

Jak wykonać te kroki?Pierwszym krokiem jest zmiękczenie ciała i utrzymanie normalnego oddychania. Oczy powinny być swobodnie zamknięte, a język przyciśnięty do nieba. Umysł musi być skoncentrowany między brwiami.
Następnym krokiem jest wdychanie przez odstęp od dwóch do pięciu sekund, aż brzuch znacznie się rozszerzy. Umysł powinien być skoncentrowany w centrum ciała bezpośrednio w kierunku pępka.

Teraz oddech powinien zostać zatrzymany, a brzuch powinien zostać skrócony podczas oddychania do wewnątrz. Pomaga to w wywieraniu nacisku na prostatę i pęcherz. Skupienie psychiczne powinno znajdować się w pobliżu obszaru prostaty. Ten ruch koncentruje się głównie na wstrzymaniu oddechu i jednoczesnym nacisku na prostatę i pęcherz. Ciśnienie blokuje wrażliwość penisa, pomagając w ten sposób mężczyźnie utrzymać pozycję erekcji penisa przez dłuższy czas.

Odbyt powinien być ściśnięty, a oddech powinien być wydychany z ust. Koncentracja powinna koncentrować się na obszarze czoła, dopóki gorąca energia nie zostanie wyczuwana z prostaty. Jeśli chcesz omówić konkretny problem, możesz skontaktować się z seksuologiem.