Jakie są metody proceduralne powiększania penisa

Jakie są metody proceduralne powiększania penisaTechniki chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej stają się coraz bardziej popularne z roku na rok i obejmują nie tylko twarz i sylwetkę, ale także narządy płciowe. Dla kobiet, szeroka gama technik jest stosowana w ginekologii estetycznej i plastycznej, a mężczyźni mogą również poprawić wygląd swoich genitaliów. Wśród metod estetycznych najbardziej popularne w odniesieniu do genitaliów mężczyzn są te, które mają na celu zwiększenie długości i grubości penisa.

Rozmiar penisa jest ważny dla mężczyzny, a większość z nich uważa, że ich pies ma rozmiar, nie wystarczy. Metody stosowane w celu zwiększenia długości i wielkości penisa są często używane przez ludzi w Internecie. W ramach tego badania, strony internetowe, które kupują maści „cudowne” tabletki lub urządzenia, aby szybko i skutecznie powiększyć penisa są zwykle dostępne. Niestety, większość z nich konkretne metody nie mają nic wspólnego z metodami naukowymi i, ze względów bezpieczeństwa, należy zrezygnować z zakupu: w Internecie, fundusze nie dają żadnych wyników, w najlepszym razie, w najgorszym przypadku, mogą nawet zaszkodzić, ponieważ ich skład jest często Nieznany, a producenci nie może kontrolować. 

Powiększenie penisa z kwasem hialuronowym

Powiększenie penisa z kwasem hialuronowymMetoda najbardziej popularne i często stosowane w celu zwiększenia chirurgiczne powiększenie penisa jest metoda, która wykorzystuje leki na bazie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy-sama substancja z organizmu, ponieważ występuje w nim naturalnie: zastrzyk, nie wywołuje reakcji alergicznych i jest bezpieczny dla pacjenta (kwas hialuronowy stosowany jest przez dłuższy czas w medycynie kosmetycznej) m.in. na zabiegi przeciwstarzeniowe i butelkowania). Jeśli stosuje się loadings na bazie kwasu hialuronowego (w większości przypadków ten preparat Macrolano może zwiększyć talia penisa średnio o 2, 5 cm i zwiększyć go o 1, 5 cm.

Powiększenie prącia z kwasem hialuronowym jest zabiegiem, mini-inwazyjne, przeprowadza się znieczulenie ambulatoryjne miejscu. Cały proces jest krótki i zwykle trwa nie dłużej niż 20-30 minut, a pacjent może wrócić do domu tego samego dnia. Lekarz wstrzykuje kwas hialuronowy pod skórę do penisa za pomocą cienkiej igły, a efekt zabiegu jest widoczny natychmiast po jego wykonaniu. Procedura jest bezpieczna dla pacjenta i nie powoduje powstawania blizn, a efektem ubocznym podawania kwasu hialuronowego może być niewielki obrzęk, który zwykle ustępuje po dwóch do trzech dni. Co najmniej miesiąc po operacji, zaleca się ciężkiej pracy seksualnej i fizycznej zrezygnować, i na kilka dni, jeśli penis, Masaż, ruch implantu zapobiega.

Należy pamiętać, że kwas hialuronowy jest substancją bioabsorvível, co oznacza, że jest stopniowo wchłaniany przez organizm w czasie. Dlatego efekt powiększenia penisa z kwasem hialuronowym nie jest długotrwały – z reguły trwają do dwóch lat. Po upływie tego okresu (lub wcześniej, jeśli pacjent jest wymagany), procedura może zostać powtórzona. Jednak ważne jest, że kwas hialuronowy stymuluje produkcję kolagenu, tak, że nawet po całkowitymwchłonięciu leku u większości pacjentów, penis jest większy niż przed operacją.

Pogrubienie i wydłużenie prącia za pomocą przeszczepu tłuszczu pacjenta

Inną techniką stosowaną w celu zwiększenia wielkości penisa jest przeszczep tkanki tłuszczowej autogênico pacjenta do penisa. Metoda ta ma przebieg trzech etapach: w pierwszym etapie, komórki tłuszczowe są wchłaniane przez liposukcję (zwykle jest to brzuch lub uda), a następnie, centrifugadas, gdzie wybór zdrowych komórek i kompletne. Materiał jest czysty, a następnie wstrzykuje się do penisa za pomocą igły lub cienkiej igły. Należy pamiętać, że niektóre komórki tłuszczowe są przeszczepione są wchłaniane przez organizm w pierwszych tygodniach po operacji-w celu zwiększenia przeżycia tkanki tłuszczowej jest przeszczepione, można wzbogacić go z komórek macierzystych lub osocza bogatego w płytki krwi.Pogrubienie i wydłużenie prącia za pomocą przeszczepu tłuszczu pacjenta

Transplantacji tkanki tłuszczowej autologicznej pacjenta do prącia mogą być wykonywane zarówno w znieczuleniu miejscowym, i ogólnie-to zależy od kilku czynników, w szczególności metoda ładowania komórek tłuszczowych do przeszczepu. Procedura ta charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, po którym nie ma blizn, nie ma ryzyka odrzucenia przeszczepu lub reakcji alergicznej, jak pacjent przeszczep własnych tkanek. Dokładnie tak, jak w przypadku powiększenia penisa z obciążeniem musi po operacji prącia przez przeszczep tkanki tłuszczowej, co najmniej miesiąc, aby zwiększyć, do aktywności seksualnej, aby przejść na emeryturę. Ta metoda pozwala na zwiększenie grubości penisa o 50% i zwiększenie jego długości w zakresie od 10 do 20%, ale efekt nie jest długotrwały, ponieważ tkanka tłuszczowa jest wchłaniana przez organizm w czasie. Efekty metody może trwać około trzech lat, po których zastrzyki mogą być powtarzane.

Wydłużenie penisa operacyjnego

Inną metodą, wydłużenie prącia jest zwykle w sali operacyjnej, w przeciwieństwie do dwóch powyższych metod, które są mniej inwazyjne. Powiększanie prącia poprzez cięcie więzadłowych więzadeł, przeprowadza się w ramach operacji w znieczuleniu ogólnym i polega na przecięciu więzadeł tkanki łącznej, które przechodzą z powodu przejścia łonowego do podstawy prącia. Te paski, które są rajstopy, część penisa człowieka ukryte w jego ciało-jego przekrój prowadzi do rozszerzenia tej części, a tym samym ostatecznie prowadzi do rozszerzenia penisa. W zależności od warunków anatomicznych człowieka, powiększenie penisa może zwiększyć penisa o 2 5 cm, wyciąć paski wisiorek.

W przeciwieństwie do powiększania penisa za pomocą ładunków lub przeszczep własnego tłuszczu, efekt jest cięcie paski dojazdy stale. Należy pamiętać, że efekt leczenia będzie znacznie mniej zauważalne, zwłaszcza w okolicy, i podczas erekcji, i aby ta procedura ma wiele więcej powikłań, w tym pogorszenie mechanizmu erekcji, i uszkodzenia nerwów.

Operacje powiększania penisa-ceny w Rosji i na całym świecie

Zabiegi na powiększanie penisa były bardzo popularne od kilku lat, dlatego takie zabiegi pojawiają się w ofercie coraz większej liczby polskich placówek medycznych. Ceny leczenia mogą się różnić w zależności od zastosowanej metody, a także miasta i instytucji edukacyjnej, do której chcemy się przenieść. Należy przypomnieć, że takie zabiegi nie zostaną przywrócone przez Narodowy Fundusz Zdrowia i że mężczyźni, którzy chcą korzystać z notatki penisa muszą zapłacić za leczenie całkowicie z własnej kieszeni.

W Warszawie, proces powiększania prącia z kwasem hialuronowym może być realizowany w cenie 2500 zł, a w placówkach medycznych w Krakowie, trzeba zapłacić za taki proces 3.500 do 5.500 zł, w zależności od ilości stosowanych leków. W Łodzi, aby zwiększyć rozmiar penisa z kwasem hialuronowym, trzeba będzie zapłacić od 3500 do 6000 uh (cena zależy od ilości leku jest używany), a w Katowicach, będzie można powiększyć penisa za pomocą następujących trzech sposobów: chirurgiczne powiększenie penisa kosztuje średnio 9000 zł, do przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta na penisa, konieczne jest: 5 000 – 8 000 koszt powiększenia penisa za pomocą kwasu hialuronowego wynosi od 2000 do 4000 rubli.

Do 5 ml leku (każdy mililitr za cenę 500 rubli), a także własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, wzbogaconej komórkami macierzystymi: proces ten kosztuje 3500 rubli za uszkodzenie 30 ml tkanki tłuszczowej i 4500 W tym komórek macierzystych.do przeszczepu 60 ml tkanki tłuszczowej.