JAK POWIĘKSZYĆ PENISA BY NIE ZROBIĆ SOBIE KRZYWDY?

JAK POWIĘKSZYĆ PENISA BY NIE ZROBIĆ SOBIE KRZYWDY?Cała osoba, a mężczyzna przynajmniej raz w życiu słyszał o pompach, tabletkach, ćwiczeniach lub operacjach, jest w stanie sprawić, że penis będzie dłuższy lub grubszy. Pytanie brzmi, dlaczego penis jest o kilka centymetrów dłuższy, nadal pozostaje retoryczny. Większość mężczyzn zrezygnowałaby z prób zrobienia tego, gdyby nadarzyła się okazja.

jak powiększyć penisa

Poszukiwania dużych rozmiarów prącia trwają sto lat temu. Szalona próba osiągnięcia tego, że popyt na nie jest stawiany przez facetów obok medycyny, ale w rzeczywistości nie ma zbyt wielu opcji, które mogą rozwiązać ten problem: tabletki, żele, twarde i gwałtowne ćwiczenia rozciągające, zatrzymujące serce rodzaje urządzeń takich jak pompa próżniowa, operacja chirurgiczna.

Prawie wszystkie te opcje nie działają, chociaż są też takie, które dadzą wynik, jednak w tym przypadku można uzyskać wiele skutków ubocznych. Co robić? Na przykład zaburzenia erekcji (ed) i, jeśli umieścisz je na języku laika, impotencja. Czy jesteś gotów podjąć takie ryzyko?

Gdyby lekarze wiedzieli, jak bezpieczny i skuteczny jest sposób na zwiększenie rozmiaru penisa, musielibyśmy korzystać z tej wiedzy przez długi czas za dolara, tak duży będzie popyt. Jednak liczba miliarderów wśród lekarzy nie wzrośnie. Ale wszystkie te argumenty i zdrowy rozsądek wciąż go nie powstrzymują, obsesyjni faceci są gotowi zaryzykować, że staną się istotną częścią jego anatomii ze względu na kilka centymetrów długości lub szerokości.

JAK MAŁY JEST TWÓJ PENIS?

JAK MAŁY JEST TWÓJ PENIS?Czy musisz upewnić się, że twój penis jest mniejszy niż przeciętny? Najprawdopodobniej jesteś w 100% pewien, że musisz to zrobić. Jest, przynajmniej dlatego, że nie wiesz, że lekarze z całego świata uważają dziś standardowy rozmiar penisa w stanie wyprostowanym, jego długość wynosi 13 cm, w rzeczywistości jest to norma. Tak, istnieją pewne przypadki problemów genetycznych, które są spowodowane brakiem równowagi hormonalnej, która powoduje stan, tak zwany mikro-penis.”W tym przypadku główny męski” instrument ” znajdujący się w stanie wzbudzonym nie przekracza długości 5-8 cm.czasami rozmiar penisa zmniejsza się w wyniku choroby (choroba Peyroniego) lub w przypadku operacji, która została spowodowana rakiem prostaty.

Badania wykazały, że u większości mężczyzn rozmiar penisa jest zbliżony do normy. Po prostu myślą, że są poniżej średniej. Dlaczego, pytasz? W końcu bardzo trudno jest oszacować rozmiar własnego ciała, patrząc na niego z góry. Kąt widzenia jest zbyt słaby.

W kształtowaniu stereotypów na temat „małego penisa” odgrywa również rolę Boga.- Niektórzy mężczyźni mają obsesję na punkcie tego, że twój „przyjaciel” jest bardzo mały. Ta wypaczona percepcja jest postrzegana przez chorych-anoreksję: wciąż myślą o sobie, „przytyją”, nawet gdy są w złym stanie zdrowienia.

Istnieją pewne dowody na to, że większość mężczyzn, którzy nie mają operacji powiększania penisa, jest w takim stanie psychicznym. Według tych danych, to mężczyźni nadal są mniej zadowoleni z wyniku operacji.

PIGUŁKI NA POWIĘKSZANIE PENISA. TEN, KTÓRY DZIAŁA?

Chociaż bezpieczna i skuteczna metoda powiększania penisa nadal będzie tam. Jest to tak zwana utrata wagi. Wiele osób odkrywa, że mają małego penisa, w rzeczywistości cierpią na nadwagę. Podczas odchudzania można wziąć światło spod warstwy tłuszczu Zakopanego w prąciu przed nim. W rzeczywistości rozmiar penisa nie wzrośnie, ale wygląd będzie wyglądał tak. Jednak ten rodzaj ubezpieczenia istnieje jednak szereg zagrożeń, jeśli nie zmienisz nawyków żywieniowych, twój penis zostanie ponownie zanurzony w tłuszczu po pewnym czasie, na przykład wojna w oceanicznej otchłani.

POWIĘKSZANIE PENISA: TABLETKI, KREMY, URZĄDZENIA,

POWIĘKSZANIE PENISA: TABLETKI, KREMY, URZĄDZENIA,W pompie próżniowej. Jest to cylinder, który zasysa powietrze. Wnętrze korpusu pompy, w tym penisa, wytwarza ciśnienie, które powoduje, że krew unosi się w kierunku deski. To znaczy przypominają opaskę uciskową, aby zapobiec wyciekowi krwi z powrotem do nich. Wraz z pompą próżniową istnieje kilka wad, a efekt aplikacji trwa do samego penisa, jest pierścień uszczelniający. Korzystanie z pompy próżniowej może trwać od 20 do 30 minut, jeśli tego nie zrobisz, ryzykujesz uszkodzenie tkanki. Czasami to urządzenie jest stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn, ale nie ma bezpośrednich dowodów na to, że może faktycznie zwiększyć rozmiar penisa.

Ćwiczenia rozciągające (z obciążeniem). Wiesz, że to nigdy nie zadziała dla ciebie, jeśli zamierzasz wykonywać ćwiczenia rozciągające. Penis nie jest mięśniem. Zwłaszcza w przypadku obciążenia (wagi), tego, że możesz trochę rozciągnąć swojego penisa i kiedy jest w domu. Połów polega na tym, że musisz chodzić z więźniem na kogucie, z obciążeniem około 8 godzin dziennie przez sześć miesięcy. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz szczęście, twój penis wzrośnie o 2-3 cale długości. Pytanie brzmi, czy dodać te 2-3 cale do penisa w stanie wyprostowanym. Ryzyko związane z tą metodą polega na tym, że ze względu na wagę można uzyskać pęknięcie tkanek lub naczyń krwionośnych i inne problemy.
Tabletki, suplementy, maści, kremy. Czy działają, czy nie, ale nie ma konsensusu wśród pracowników służby zdrowia. Możesz to zaakceptować i doświadczyć tego na sobie. Możesz, dla każdego celu, to nie będzie możliwe, że będziesz naprawdę zadowolony z wyników. Prawie nikt nie jest w stanie dać stuprocentowej gwarancji, że będą działać.