Jak dokręcić luźnej skóry po odchudzaniu

Jak dokręcić luźnej skóry po odchudzaniuJeśli stracił dużo na wadze w ostatnim czasie, lub kierowali się radami, które można przeczytać od faceta Get-Fit, na przykład, trening spala najwięcej tłuszczu? lub jak tonować i stracić tłuszcz w jednej części ciała , po tym można zauważyć, że masz bit luźnej skóry wisia wokół. Od ekstra skóry pod uchwytami do wisia worku wokół brzucha, luźna skóra może przedstawić oszałamiającej dla ludzkości problem, szczególnie jeśli utrata masy ciała dokonywał szybko.

Dokręcić skóry gorący temat. MIT poinformował, że nowy materiał został stworzony, aby tymczasowo podciągnąć skórę, stwierdzając, że może on być stosowany w celu “zapewnienia kosmetycznego poprawy.”

W tym artykule dowiesz się, dlaczego skóra traci, jak dokręcić luźnej skóry po utracie tłuszczu, a także dowiedzieć się, jakie kremy, zabiegi medyczne, taktyka zasilania i ćwiczenia z powodzeniem podciągnięty luźną skórę. Oto jak dokręcić skóry po utracie wagi:

Dlaczego Skóra Staje Się Obwisła Po Odchudzanie

Tak jak powinien rozciągać w miarę naszego ruchu, wzrostu i-jak w przypadku odchudzania-kurczyć, skóra-niezwykle elastyczny żywy organ. Tak, zgadza się, skóra nie jest po prostu jeden wielki kawałek gumy, który zakrywa całe ciało, a organ, jak i wszystkie inne organy ciała, składa się z komórek http://gohealth-now.pl/idealica/.

Różne warstwy skóry mają różne typy komórek, i jeśli komórki skóry na zewnętrznej części skóry (naskórek) ciągle się gubią i są zastępowane przez nowe komórki, komórki skóry pod naskórkiem bardziej niezawodne. Te warstwy skóry, zwany skóry właściwej i warstwy składają się z elastycznej tkanki łącznej, włókna, naczynia krwionośne i wszelkiego rodzaju elementy, które mogą rozciągać się i kurczyć w zależności od tego, jak są one przetwarzane.

Co dzieje się z twoją skórą, Gdy tracisz na wadze?

Co dzieje się z twoją skórą, Gdy tracisz na wadze?Gdy tracisz na wadze, a zwłaszcza gdy tracisz na wadze bardzo szybko, te elastyczne elementy skóry nie tylko tracą warstwy sadła które trzymają ich протягиванный out nad swoim ciałem, ale oni również nie mają wiele czasu na ich elastyczności w przystosowaniu się do nowej formie.

Oprócz utraty wagi, wiek, zła dieta, odwodnienie, nadmierna ekspozycja na słońce i palenie papierosów może mieć wpływ na elastyczność skóry i dać ci, że słoń, jak wygląd, prawdopodobnie nie chcesz.

Schudnąć w zdrowym tempie

Jak już wspomniano, oprócz utraty wagi, wiek, zła dieta, odwodnienie, nadmierna ekspozycja na słońce i palenie papierosów może mieć wpływ na elastyczność skóry.

Diety awarii i nadmierna ilość czasu spędzonego pracować mogą szybko zrzucać i mięsień i sadło, wynikający w ślepiący whammy na skórze–wspieranie podstawowe mięśni struktura która utrzymuje skórę przeciw ciała utracone, jak sadło który utrzymuje skórę na zewnątrz.

Szybka i brudna wskazówka dla utraty wagi zbyt szybko: skieruj 1-2 kg tłustego straty w tygodniu, i upewnij się, że twój program utraty wagi obejmują wzrost masy ciała, tak, że nie stracisz chude miesnie. Zapoznaj się z poradami na temat podnoszenia ciężarów i treningu siłowym tutaj.

Bądź Nawilżona

Bądź NawilżonaZadbaj o swoje potrzeby nawodnienia. Woda jest najważniejszym składnikiem utrzymania elastyczności skóry. Od jedzenia i picia, należy przyjmować co najmniej dwóch litrów wody każdego dnia. Wspaniały zasób, aby uzyskać więcej informacji o właściwym nawilżeniu-ten artykuł od Nutrition Diva: ile wody muszę pić?

prawidłowo się odżywiać

2 niezbędnych składnik utrzymują skórę толстенькой i elastyczna kolagen i elastyna. Potrawy bogate w białko, takie jak twaróg, mleko, rośliny strączkowe, tofu, rośliny strączkowe, nasiona, orzechy i ryby zawierają kolagen i elastyna, które tworzą elementy, a także oleju, aby pomóc utrzymać zdrową skórę.

Szybki i brudny rada białka: dla optymalnego wchłaniania ściśnij 100-200 kalorii tych źródeł białka bezpośrednio po treningu. Aby uzyskać więcej informacji o tym, że podczas treningu, patrz mój artykuł o tym, co jeść przed i po treningu.