Foligain Hair Loss na androgenowe wypadanie włosów

Foligain Hair Loss na androgenowe wypadanie włosówPodobnie jak wszystkie komórki w twoim ciele, Twoje mieszki włosowe potrzebują odpowiednich składników odżywczych w odpowiedniej ilości, aby rosnąć. Dla wielu z tych składników odżywczych najskuteczniejszym sposobem dla nich dotrzeć do pęcherzyka jest poprzez krwioobieg, gdy są one przyjmowane jako suplement doustny.

Foligain łączy w sobie naturalne witaminy, minerały, blokery DHT i związki, które promują wzrost gęstych, zdrowych włosów.

Ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego: miłorząb dwuklapowy przyspiesza przepływ krwi do ważnej obwodowej części ludzkiego ciała wraz z małymi naczyniami włosowatymi, co bezpośrednio wpływa na części skóry głowy. Krew niesie ze sobą tlen, więc jeśli jest więcej przepływu krwi, automatycznie pojawia się więcej tlenu, tlen niesie ze sobą więcej składników odżywczych, a ogólnie wszystkie niezbędne witaminy E i A dają nowe życie skórze głowy za każdym razem.

Wyciąg z jagód Palmetto saw

działa poprzez przerwanie sygnałów hormonalnych, a tym samym zmniejszenie wchłaniania przez mieszki włosowe szkodliwego chemicznie zabarwionego dihydrotestosteronu (DHT). DHT jest również odpowiedzialny za kurczenie się mieszków włosowych, dzięki czemu mieszek włosowy staje się mniejszy i cieńszy. Nazywa się to miniaturyzacją, z którą włosy ostatecznie wypadają. W ten sposób DHT odpowiada za około 95% wypadania włosów. Mężczyźni lub kobiety, którzy tracą więcej włosów, to ci, którzy są genetycznie predysponowani do produkcji większej ilości DHT niż inni.

Wyciąg z jagód Palmetto sawEkstrakt z liści pokrzywy: trawa pokrzywy jest wyjątkową rośliną, która przywraca zdrowie i piękno włosów. Pokrzywa działa zarówno na wnętrze ciała, jak i na zewnątrz. Bogate w minerały i witaminy, które odżywiają każdy system twojego ciała, pokrzywa sprawi, że twoje włosy będą rosły, lśniły, gęste i ciemniejsze. Dodatkową korzyścią jest gładka, czysta skóra i twarde paznokcie.

Kwas foliowy: ponieważ kwas foliowy jest ważny dla wzrostu tkanek i funkcji komórkowych, konieczne jest, aby twoje ciało miało go wystarczająco dużo, aby produkować zdrową skórę, paznokcie i włosy, ponieważ te części ciała muszą szybko się zregenerować. W ten sposób kwas foliowy pomaga zapobiegać wypadaniu włosów. Może to być również czynnik, który powstrzymuje włosy przed siwieniem.

Biotyna: Biotyna jest głównym składnikiem w procesie produkcji włosów naturalnych, jest niezbędna nie tylko do wzrostu nowych włosów, ale także odgrywa ważną rolę w ogólnym zdrowiu skóry i paznokci.

JOD: jod może wpływać na wypadanie włosów, ponieważ bezpośrednio wpływa na tarczycę, co z kolei bezpośrednio wpływa na zdrowie mieszków włosowych. Mieszki włosowe są delikatne i bardzo wrażliwe na uszkodzenia. Zdrowe mieszki włosowe rosną lśniące, gęste, zdrowe włosy, a niezdrowe mieszki włosowe prowadzą do dokładnie odwrotnego wyniku.

Cynk: niedobór cynku może znacznie przyczynić się do utraty włosów, ponieważ bez cynku i innych powiązanych minerałów twoje włosy osłabiają się, powodując łamliwość włosów i bardzo powolny wzrost włosów. Korzyści z cynku dla włosów obejmują stymulowanie rozmnażania się komórek, wzrostu tkanek i naprawy uszkodzonych tkanek. Wspiera również gruczoły wydzielające olej, które są przyczepione do mieszków włosowych, zmniejszając w ten sposób ich szanse na wypadnięcie.

Miedź: miedź pomaga tworzyć hemoglobinę w komórkach krwi i pomaga przenosić tlen w czerwonych krwinkach. Dieta z niedoborem miedzi nie pomaga organizmowi w wytwarzaniu hemoglobiny potrzebnej do zapewnienia odpowiedniego dopływu krwi do korzeni włosów. Kiedy włosy nie otrzymują niezbędnych witamin i minerałów, umierają i wypadają. Ilość wypadania włosów, której doświadczasz w wyniku tego, zależy od stopnia niedoboru miedzi.

Niacyna: ponieważ niacyna ma działanie rozszerzające na naczynia krwionośne i naczynia włosowate, uważa się, że zwiększa krążenie krwi w skórze głowy i stymuluje wzrost włosów.

Witamina B6: uważa się, że witamina B6 zapobiega wypadaniu włosów i pomaga tworzyć melaninę, pigment, który nadaje włosom ich kolor.

Kwas pantotenowy (witamina B5): zapobiega siwieniu i wypadani u włosów.

Kwas pantotenowy (witamina B5): zapobiega siwieniu i wypadani u włosów.Beta sitosterol: beta sitosterol jest naturalnym ekstraktem roślinnym stosowanym w celu powstrzymania wypadania włosów u mężczyzn i kobiet. Ma właściwości blokujące androgeny, które umożliwiają ukierunkowanie hormonów odpowiedzialnych za łysienie typu męskiego i żeńskiego. Po spożyciu jako codzienny suplement, wykazano, że beta sitosterol działa najlepiej u mężczyzn i kobiet, którzy dopiero niedawno zauważyli nadmierne wypadanie włosów lub oznaki przedwczesnego łysienia. Jest mniej skuteczny dla osób, które przez lata miały znaczące wypadanie włosów.

Tauryna: w badaniu z 2006 r.opublikowanym we francuskim czasopiśmie „International Journal of Cosmetic Science” naukowcy potwierdzili, że gdy mieszek włosowy przyjmuje taurynę, zwiększa przeżywalność włosów in vitro (probówki) i zapobiega specyficznemu inhibitorowi wzrostu włosów zwanemu TGP.

Liście żaborandy: wzmacnia włosy przed łamliwością i wypadaniem. Promuje naturalny połysk włosów.

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia amerykańskiego: żeń-szeń to wspaniałe zioło, które ma wiele zalet. Jednym z nich jest to, że zwiększa stymulację i poprawia krążenie krwi. Pomogło to osobom cierpiącym na wypadanie włosów lub słabe i zniszczone włosy. Żeń-szeń usunie również wszelkie toksyny, które mogą zatykać mieszki włosowe, spowalniając lub zatrzymując wzrost nowych włosów.

Czego Mogę Się Spodziewać Podczas Korzystania Z Foligain?

Foligane zaczyna działać od razu, ale potrzeba trochę czasu, aby zobaczyć widoczne wyniki. Foligain systematycznie pracuje nad ponownym odrastaniem nowych włosów w następujący sposób:

Przed wyhodowaniem nowych włosów, Foligain działa, aby zatrzymać wypadanie włosów
Twoje istniejące włosy stają się pełniejsze i zdrowsze
Wreszcie nowe włosy zaczynają kwitnąć

Ogólnie rzecz biorąc, po kilku tygodniach zauważysz mniej wypadania włosów. Niektóre włosy wypadają normalnie (nawet te z najbardziej kompletnymi głowicami włosów tracą około 100 włosów dziennie), ale powinieneś zacząć zauważać mniej włosów w otworze spustowym prysznica lub na grzebieniu lub szczotce. Twoje istniejące włosy powinny również zacząć wydawać się grubsze i zdrowsze.

Następnie należy zacząć zauważać nowe włosy. Pamiętaj, że włosy zwykle rosną tylko od ½ Cala do 1 cala miesięcznie. Niektórzy użytkownicy widzą zauważalną ilość nowych włosów po trzech miesiącach, inni dłużej. Bądź więc cierpliwy, pod koniec 6-8 miesięcy powinieneś zacząć zauważać różnicę w swoich zdjęciach (a inni zauważą to za ciebie!miejsce).