Clavin – erekcja na każde wezwanie?

Clavin – erekcja na każde wezwanie?Czy możesz biegać tak szybko, jak wtedy, gdy miałeś 20 lat? Uderzyć piłkę baseballową tak daleko, jak to tylko możliwe? Uderzanie piłki tenisowej z tą samą prędkością i obracanie?

Raczej nie.

Ale nawet gdy się starzejemy, nadal istnieje wiele sposobów na pozostanie w grze i cieszenie się nią. Jest to tak samo prawdziwe w przypadku seksu, jak w przypadku sportu.

Zaburzenia erekcji (ED) mogą wystąpić z wielu powodów. Czasami jest to tak proste, jak efekt uboczny konkretnego leku. Ale dla około 75% mężczyzn przyczyna jest znacznie bardziej skomplikowana. ED może wynikać z chorób naczyniowych, chorób neurologicznych, cukrzycy lub procedur lub operacji związanych z prostatą.

Jeśli obecnie cierpisz na ED lub masz nadzieję obejść ten stan, wypróbuj te wskazówki, aby przezwyciężyć Ed dla lepszego zdrowia i lepszego życia seksualnego.

Zacznijcie chodzić. Według jednego z badań Harvardu zaledwie 30 minut marszu dziennie wiązało się z 41% zmniejszeniem ryzyka zaburzeń erekcji. Inne badania sugerują, że umiarkowane ćwiczenia fizyczne mogą pomóc w przywróceniu aktywności seksualnej u otyłych mężczyzn w średnim wieku z zaburzeniami wzwodu.
Jedz dobrze. Dieta bogata w naturalne pokarmy, takie jak owoce, warzywa, pełnoziarniste zboża i ryby, z mniejszą ilością czerwonego i przetworzonego mięsa oraz rafinowanego ziarna, zmniejszyła prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń erekcji, wynika z Massachusetts Men ' s aging study.

Clavin – erekcja na każde wezwanie?Zwróć uwagę na swoje zdrowie naczyniowe. Wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cukru we krwi, wysoki poziom cholesterolu i wysoki poziom trójglicerydów mogą uszkadzać tętnice w sercu (powodując zawał serca), w mózgu (powodując udar) i prowadzić do penisa (powodując Ed). Przyczynia się to również do rozszerzającej się talii. Skonsultuj się z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy twój układ naczyniowy — a tym samym Twoje serce, mózg i penis — jest w dobrej kondycji lub wymaga dostosowania poprzez zmiany stylu życia i, jeśli to konieczne, leki.

Rozmiar ma znaczenie, więc ustaw się i pozostań smukły. Zgrabna talia to jedna dobra ochrona-mężczyzna z 42-calową talią ma o 50% większe szanse na Ed niż mężczyzna z 32-calową talią. Utrata masy ciała może pomóc w walce z zaburzeniami erekcji, więc przejście na zdrową wagę i pozostanie tam to kolejna dobra strategia unikania lub korygowania zaburzeń erekcji. Otyłość zwiększa ryzyko chorób naczyniowych i cukrzycy, dwóch głównych przyczyn zaburzeń erekcji. Nadmiar tłuszczu zakłóca działanie kilku hormonów, które mogą być również częścią problemu.

Clavin – erekcja na każde wezwanie?Poruszaj mięśniem, ale nie mówimy o twoich bicepsach. Silne dno miednicy zwiększa sztywność podczas erekcji i pomaga utrzymać krew przed opuszczeniem prącia poprzez naciskanie na kluczową żyłę. W brytyjskim badaniu trzy miesiące dwudniowych ćwiczeń Kegla (które wzmacniają te mięśnie) w połączeniu z biofeedbackiem i poradami dotyczącymi zmiany stylu życia — rzucenie palenia, utrata masy ciała, ograniczenie picia — działały znacznie lepiej niż tylko wskazówki dotyczące zmiany stylu życia.